• ANASAYFA
 • KURUMSAL
 • HİZMETLERİMİZ
 • BASINDA BİZ
 • İLETİŞİM


 • İletişim Basında Biz Hizmetlerimiz Kurumsal Anasayfa

  Kurumsal

  Technovol oto müzik sistemleri hakkında!

  Merhabalar…

  Sizleri, kendimden ve 25 yıllık geçmişe sahip firmamdan, kısa notlarla bilgilendirmek isterim.

  1991 yılında, Şişli’de ilk müzik sistemleri montajı ve elektronik tamir mağazamı VIDEO SHOP adıyla faaliyete geçirdim.1995 sonunda İstanbul için o tarihlerde çok popüler olan, ATATÜRK OTO SANAYİ sitesine geçerek, SE-DAN elektronik adı altında 2002. yılına kadar merkez ofis & servis, 2003 ETİLER’DE, şube çatısı altında 2007 yılına kadar çalışmalarıma devam ettim.

  Sektörde bulunduğum konum ve müşteri kitlesi; beni daha kaliteli, daha geniş, daha entegre ve en önemlisi daha kısa sürede iş teslimi olabilmesi ilkesiyle, şehrin merkezinde, GAYRETTEPE - OTİM yolu üzerinde bulunan ve üç kattan oluşan 600mk’lik, servis ve montaj showroom’unu TECHNOVOL ismi ile açma başarısına getirdi.

  Mağazamızın alt katında, ahşap işleri, deri döşeme ve tüm birinci sınıf aksesuarlarla, aracınızda restorasyon ve modifikasyon , V.I.P. araçlara da yapacağımız başarılı ve kişiye özel uygulamalar, deniz araçları  için ses ve görüntü sistemleri tasarım ve uygulama ile sizlere sınırsız hizmet kalitesini ilke edindik…

  Müşteri kitlemiz, İstanbul’un kendi konularında zirve yapmış, en iyi ithal otomobil galerileri, futbol, sanat ve iş hayatının önde gelen isimleri olmasından öte  her zaman en iyi dostlarımız olması için uğraştık.

  Müşterilerimize sunduğumuz ürünler, mevcut garantilerinin ötesinde, satış sonrasında doğabilecek sorunlarında TECHNOVOL garantisi altında olması öncelikli ilkemizdir.

  Bir gün en iyisi için buluşmak dileğiyle.

  TECHNOVOL
  Kevork BAYRAKTARYAN

  Technovol © 2014 | Tüm hakları saklıdır. Data1